.....♥ Vítejte na mém blogu ♥.....

Výlety


Lipno nad Vltavou
Stezka korunami stromůFarma Blaník Miloše Zapletala

více ZDEV dálce bájná hora Blaník s rozhlednou
Jindřichův Hradec

14. září 2011

Výlet do Jindřichova Hradce se vydařil,počasí nám přálo.Tady je pár foteček.


Nejprve jsme navštívili dilnu "ATELIÉRY TAPISÉRIÍ" ,tady jsme viděli unikátní ruční tkaní nových gobelínů a jak se restaurují staré.

a tady je pár fotek zámkuČervená Lhota

14. září 2011
Druhá zastávka byla na zámku Červená Lhota.Petřín

3. srpna 2011

.Chtěli jsme jet lanovkou nahoru,ale byla tam taková fronta,že jsme šli po svých a svezli jsme se až dolů.Byli jsme v zrcadlovém bludišti,ale na rozhlednu jsme nelezli,těch 299 schodů v tom dnešním vedru nás odradilo.


BEROUNSKO

Dneska bych Vás chtěla pozvat na berounsko,do Koněpruských jeskyň.Pak přímo do Berouna,kde je uprostřed města návrší s rozhlednou a taky medvědárium, ve kterém našli domov medvědi z večerníčku Vojta,Kuba a Matěj.No a Karlštejn,ten není třeba ani představovat.
Koněpruské jeskyně
Koněpruské jeskyně
medvědi
medvědi
medvědi
Karlštejn
Karlštejn
Karlštejn


Sázava na raftu

Zapůjčili jsme si raft a prožili krásný den na vodě.Z Týnce nad Sázavou do Pikovic.Trasu 16 kilometrů na níž bylo 8 jezů jsme projeli za 5 hodin.

TADY si můžete výlet objednat.

 

ZOO Liberec
VYSOKÉ TATRY

Ve Vysokých Tatrách jsem byla dvakrát,nejprve v 9.třídě základní školy na výletě a podruhé tři roky na to s učňákem.Fotečky jsem nepořídila já ale , naši mladí,když tam byli na dovolené.Chtěla bych se tam ještě jednou podívat,tak doufám,že se mi to splní.
Tady je pár foteček z Lomnického štítu,prý to byl nádherný zážitek.
Tatry
Tatry
Tatry
tatry
tatry
tatry
tatry


TOPlist


ŠLUKNOVSKÝ VÝBĚŽEK

Až se budete toulat po vlastech českých a budete poblíž Rumburku,zastavte se v Doubici.Je tam "Stará hospoda",výborně tam vaří.U hospůdky je nádherné dětské hřiště,přímo dětský ráj.Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Vaše milé komentáře